• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Олімпіади і конкурси

  • Банк даних про обдарованих учнів

Список обдарованих дітей Костилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

№ з/п Прізвище, ім’я, побатькові Клас Переможці районних олімпіад; переможці і призери обласних олімпіад; переможці і призери ІІ етапу Всеукраїнських конкурсів учнівської творчості; переможці і призери обласного конкурсу-захисту робіт учнів-членів МАН Домашня адреса
1.Дячук Маріанна Михайлівна7-А3 місце ІІ етапу - укр.мова і літ.,
2 місце ІІ етапу - фізика
Шевченка, 63
2. Бойчук Микола Іванович 11-Б 2 місце ІІ епапу математика,
3 місце ІІ етапу
трудове навчання,
3 місце - конкурс ім. П.Яцика
Хмельницького,39
3. Тодер Василь Васильович 11-А 2 місце ІІ етапу-англ.мова.,
3 місце ІІ етапу - астрономія
Т.Бульби,15
4. Бондар Марина Русланівна 9 3 місце - конкурс ім. П.Яцика Заводська,16
5. Легач Надія Василівна 10-Б Учасниця конкурсів Т.Бульби,4
6. Тодер Павла Володимирівна 11-А Учасниця конкурсів Шкільна ,40
7. Волощук Вікторія Романівна 3-А Учасниця конкурсів Підгірна, 5.№1
8. Тодер Людмила Олексіївна 7-А І-місце з ІІ етапу з математики Довбуша,6 "А"
9. Шемота Юрій Юрійович 10-Б 2 місце ІІ етапу олімпіади з трудового навчання Борканюка,39






10.Шемота Віктор Васильович 93 місце ІІ етапу олімпіади з трудового навчанняТ.Бульби,20
11Мінчик Олександра Миколаївна93 місце конкурсу ім. Т.ШевченкаМиру,17

Результати предметних олімпіад ІІ етапу та конкурсів



Математика:

6 кл.Рожняй Е.В. -10 б. 7 місце (вчитель Тодер Г.Ю.)

7кл. Тодер Л.О. - 14 б. - 1 місце ( вчитель Тодер Г.Ю.)

8 кл. Годван Ю.І.. – 14 б . - 5 місце(вчитель Романюк І.І.)

9 кл. Шемота В.В.. - 5 б. - 10 місце(вчитель Ільчук М.В)

10 кл. Кокіш Г.М.. - 1 б. – 30 місце(вчитель Ільчук М.В.)

11 кл. Бойчук М.І.. - 13 б . – 2 місце(вчитель Тодер Г.Ю.)

Українська мова:

7 кл.Дячук Маріанна -18 б. 3 місце (вчитель Семенюк О.О.)

8 кл. Панчик Е.В. - 16 б. - 4 місце (вчитель Пластун В.В.)

9 кл. Шемота В.В. - 13 б. – 5 місце( вчитель Бобота Л.П.)

10 кл. Даниш М.Д. – 9 б. – 18 місце (вчитель Тодер М.О.)

11кл .Бойчук М.І. – 13 б. – 13 місце (вчитель Пластун В.В.)

Історія України

8 кл.Годван Ю.І. -20 Б. 12 місце (вчитель Миланюк І.Д.)

9 кл. Шемота В.В. –19 б. – 5 місце (вчитель Савляк В.В.)

10 кл. Дячук А.М. – 11. б- 29 місце(вчитель Савляк В.В.)

11 кл. Бойчук М.І. - 29 б. - 6 місце(вчитель Миланюк І.Д.)

Англійська мова

8 кл.Панчик Е.В.- 42 б. 16 місце (вчитель Панчик М.М.)

9 кл. Куцин В.І. - 60 б.– 8 мІсце (вчитель Панчик М.М.)

10 кл Даниш М.Д. – 48 б.- 7 мІсце (вчитель Молдавчук О.Ю)

11 кл. Тодер В.В. - 84 - 2 мІсце (вчитель Молдавчук О.Ю)

Біологія

8 кл. Годван Ю.І. – 25,5 б. – 14 місце (вчитель Даниш М.П.)

9 кл. Куцин В.І. – 27 б. - 9 місце (вчитель Даниш М.П.)

10 кл. Шемота Ю.Ю. - – 29,5 б. б. - 18 місце(вчитель Даниш М.П.)

11кл.Лінковська Л.І. - 29 б. – 22 місце (вчитель Лендэл Л.В..)

Фізика

7 кл.ДячукМ.М.. - 5,5 б. 2 місце (вчитель Сутормін Л.І.)

8 кл. Годван Ю.І. - - 1,6 б. 15 місце (вчитель Сутормін Л.І.)

9 кл. Дячук ММ.. – 4 б. 11 місце вчитель (Сутормін Л.І.)

10 кл . Сокирлей С.М. –2 б. - 18 місце (вчитель Сутормін Л.І.)

11 кл. Тодер В.В. - 6 б. - 9 мІсце (вчитель Сутормін Л.І.)

Хімія

7 кл. Дячук М.М. - 29 б. – 5 місце (вчитель Підмалівська І.М.)

8 кл. Годван Ю .І. – 4 б. - 11 місце (вчитель Підмалівська І.М.)

9 кл. – Дячук М.М.. – 2 б. - 15 місце (вчитель Підмалівська І.М.)

10 кл. Черевко М.Д.- 3 б. - 7 мІсце (вчитель Підмалівська І.М.)

11 кл Ігнатюк П.О.– 6 б . 7 мІсце (вчитель Підмалівська І.М.)

Трудове навчання

8 кл. Липчак М.М. -27,5 б. - 7 місце (вчитель Ігнатюкі. І.І.)

9 кл. Шемота В В. – 50 б. - 3 місце (вчитель Ігнатюкі. І.І.)

10 кл .Шемота Ю.Ю.- 44,5 б. - 2 мІсце (вчитель Ігнатюкі.І.І.)

11 кл Бойчук М.І . – 48 б. - 3 мІсце (вчитель Ігнатюкіі І.І.)

Астрономія

Тодер В.В. –18 б .- 3 місце(вчитель Сутормін Л.І.)

Інформаційні технології

8 кл. Панчик Е.В. –3 б. – 27 місце(вчитель Годинчук В.В.)

9 кл. Шемота В.В. – 1,5 б - 23 місце (вчитель Шмиг В.В.)

10 кл. Шемота Ю.Ю.-0,1 б. - 25 мІсце (вчитель Романюк І.І.)

11 кл Панчик В.В. – 10,5 б. - 12 мІсце (вчитель Годинчук В.В.)

Інформатика

8 кл. Шемота В.В. - 1б. – 25 місце(вчитель Годинчук В.В.)

9 кл. Шемота В.В. – 6 б. - 12 місце (вчитель Годинчук В.В.)

10 кл. Лопатюк Г.В.- 6 б.. - 12 мІсце (вчитель Романюк І.І..)

11 кл Панчик В.В. - 7 б. – 14 мІсце (вчительГодинчук В.В.)

Правознавство

9 кл. Бондар М.Р. – 12,5 б. .- 17 місце (вчитель Савляк В.В.)

10 кл. Дячук А.М.. 10,5– б.. - 9 мІсце( вчитель Савляк В.В.)

11 кл Крутіна Т.В. - 13 б - 10 мІсце (вчитель Миланюк І.Д.)

Географія

8 кл.Панчик Е.В . – 9 б. 2 4 місце(вчитель Веклюк Г.Я.)

9 кл. Дячук М.М. – 24,5 б. - 11 місце(вчитель Веклюк Г.Я.)

10 кл. Шемота Ю.Ю.- 16 б. - 10 мІсце (вчитель Веклюк Г.Я.)

11 кл Вішован М.В. 25 б. – 13 мІсце( вчитель Веклюк Г.Я.)

Екологія

10 кл. Шемотяк А.І. – 16 б. 7 місце (вчитель Даниш М.П.)

Економіка

11 кл. Бойчук М.І. – 33 б. і – 5 місце ( вчитель Вечеринюк М.В.)

Конкурс ім.П.Яцика

9 кл. – Бондар М.Р. - 3 місце (вчитель Томенюк М.О.)

11 кл. –Бойчук М.І.- 3 місце.( вчитель Пластун В.В.)

Конкурс ім. Т.Шевченка

Шемота І.Ю.(5 –А кл.) - учасник конкурсу

Мінчик О.М.(9 кл.) – 3 місце (вчитель Томенюк М.О.)

Кiлькiсть переглядiв: 396